|
Product Details:
Contact Now
Chat Now
|
| Condition: | Original Brand New | Warranty: | One Year |
|---|---|---|---|
| Shipping Way: | DHL FedEx Express | Application: | Automation Industries, Oil, Gas, Chemical Industries |
| Certificate: | CE ISO TUV | ||
| Highlight: | MHMF102L1G6M,Panasonic MINAS A6,Family Servo Motor 22kW |
||
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Model Number | MHMF102L1G6M |
| Series | MINAS A6 |
| Rated Output | 1.0 kW / 1000W |
| Rated Torque | 4.77 N*m |
| Rated Speed | 2000 r/min (Max: 3000 r/min) |
| Inertia Type | Middle Inertia |
| Voltage | 200V AC |
| Protection | IP67 (Dust-tight/Waterproof) |
| Shaft Specs | Key-way / With Oil Seal |
Contact Person: Vivian Chan
Tel: +86 13510341645
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews